I realized I had it made because you don't have to destroy anything to get honey. You can just use the same things over and over again, put it in a quart canning jar, and you've got $12.
We use cookies to enhance your browsing experience, analyze site traffic, and personalize content. By clicking "Got It!," you consent to our use of cookies.